Lennono atminimui rengiama akcija "Lovoje"

 (2)
Keturios poros rengiasi akcijai "Lovoje", kuri vyks "The Beatles" gimtojo Liverpulio parduotuvės vitrinoje.
John Lennon
Ši akcija bus 60-ojo Johno Lennono (Džono Lenono) gimtadienio paminėjimo dalis. Prieš 31 metus J. Lennonas ir jo žmona Yoko Ono (Joko Ono) surengė įžymiąją akciją "Lovoje už taiką".

Šį penktadienį poros įsitaisys dvigulėse lovose "Cavern Walks" parduotuvės vitrinoje. Parduotuvė yra netoli legendinio klubo "Cavern", kur "The Beatles" pradėjo savo karjerą.

Porų varžybas galės stebėti praeiviai ir interneto vartotojai (www.yourliverpool.com).

Organizatoriai sako, kad iš lovų bus galima išlipti tik 10 min. "būtinoms" pertraukėlėms kas dvi valandas. Poros turės tik radiją ir vienas kitą.

Ilgiausiai lovoje išbuvusi pora laimės 10 tūkst. svarų (62,8 tūkst. litų) prizą ir kelionę į Monrealį, kur nakvos toje pačioje lovoje, kurią išgarsino J. Lennonas ir Y. Ono.

J. Lennonas pamišusio gerbėjo buvo nušautas 1980 metais Niujorke.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.