Laiškai neįrodo Garbo buvus lesbiete

Mįslingoji velionė Holivudo žvaigždė Greta Garbo, kuri teigė norinti vienatvės, dar kartą nuvylė paparacus.
Greta Garbo
G. Garbo laiškai ir kiti dokumentai, kuriuos visuomenės teismui pateikė JAV muziejus, neišsprendė dešimtmečius trukusio ginčo, ar ji iš tiesų turėjo lesbišką romaną su savo drauge Mercedes de Acosta (Mersedes de Akosta).

Iš viso muziejuje surengtoje parodoje demonstruojama 113 anksčiau publikai nežinomų eksponatų, įskaitant 25 laiškus, raštelius prie gėlių, telegramas, nuotraukas ir eilėraščius. Jie įamžina 28 metus trukusią draugystę, kuri matė ir šilto, ir šalto, tačiau visiškai neįrodo, kad šias moteris būtų siejusi intymi meilė, pareiškė G. Garbo sesers anūkė Gray Reisfield Horan (Grei Reisfyld Horan).

Išskyrus "brangutę" ir panašius kreipinius, laiškų turinys rodo veikiau G. Garbo užuojautą, nei meilę M. de Acostai - ispanų aristokratei, tapusiai Holivudo scenariste, kuri teigė trečiajame ir ketvirtajame dešimtmetyje buvusi aktorės meiluže.

"Garbo mįslė lieka neatskleista", sakė G. Horan dešimtims žurnalistų, kurie susispaudė Rosenbacho (Rozenbacho) muziejaus ir bibliotekos priestate, nesitverdami noru išsiaiškinti, ką po mirties eksponuojami laiškai atskleidžia apie ginčijamą G. Garbo homoseksualumą.

"Nėra jokių konkrečių įrodymų, kad šiedvi moteris kada nors būtų siejęs seksualinis ryšys. Laiškai rodo, kad per ilgą jų draugystę pasitaikė ir pakilimų, ir nuosmukių, tačiau tai dar toli gražu ne kokie audringi santykiai arba įsimylėjimas", pridūrė G. Horan.

Daug ką nuvils net M. de Acostos padarytos pusnuogės G. Garbo nuotraukos - jose aktorė stovi nugara į fotoaparatą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.