Laimingieji milijonieriai jau žinomi

 (1)
Čikagos priemiestyje gyvenanti pora, kuriai priklauso maža alaus darykla, prisipažino laimėjusi pusę didžiausio JAV istorijoje "Aukso puodo".
Tauer Leiko priemiestyje (Ilinojaus valstija) gyvenantiems Joe ir Sue Kainzams buvo įteiktas simbolinis 181 mln. JAV dolerių (724 mln. Lt) čekis.

Pora pasirinko, kad laimėjimas būtų išmokėtas iškart, o ne dalimis per 26 metus.

Jiems atiteks 90 mln. dolerių (360 mln. Lt), iš kurių po mokesčių liks apie 60 mln. (240 mln. Lt).

Pagyvenusiai porai Leik Baringtone - prašmatniame miestelyje į šiaurės vakarus nuo Čikagos - priklauso alaus darykla "Wild Onion Brewing Co." ir smuklė. Jie turi tris suaugusius vaikus.

Kitą laimingąjį bilietą nusipirko Mičigano valstijoje gyvenantys Larry ir Nancy Rossai. Jie laimėjimą atsiėmė praėjusią savaitę.

Gegužės 8 d. "Didžiojo žaidimo" loterijos "Aukso puode" iš viso buvo 363 mln. dolerių (1452 mln. Lt).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.