Laimėtas Rolls-Royce džiaugsmo neatnešė

Pirmieji Dubajaus (JAE) didžiosios 32-jų Rolls-Royce automobilių loterijos laimėtojai negali sau leisti važinėtis 245 000 dolerių vertės automobiliu. Be to, jo beveik neįmanoma parduoti net už pusę šios kainos.
"Šis automobilis tapo riešutu, kurio neįmanoma išgliaudyti," teigė vienas iš Rolls-Royce laimėjusių "laimingųjų". Dubajuje dažnai yra rengiamos prabangių automobilių loterijos ir jeigu laimėtojai nori parduoti savo "laimikį", jie paprastai sumažina mašinos kainą, o to tik ir laukia automobilių dileriai.

JAE esantis "Rolls-Royce" kompanijos atstovas laimėtojams patarė neparduoti naujų automobolių rinkos kainomis, "nes tai pakenktų šio automobilio prestižui".

Vienas naujųjų Rolls-Royce savininkų teigė, kad jis buvo sulaukęs vieno asmens skambučio, kuris pasiūlė pirkti mašiną už 136 000 dolerius, tačiau vėliau jis nebepaskambino.

Paprastai vidutinė kaina, siūloma už šias mašinas, yra 54 500 dolerių, t.y. beveik tokia pati kaip ir kitų prabangesnių automobilių. "Mes negalime ja važinėtis, nes tai labai brangiai kainuotų," teigė Rolls-Royce laimėtojas. "Vien tik už draudimą reikėtų sumokėti 10 900 dolerių, o kur dar 630 dolerių už apžiūrą."

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.