Kurortas sako “taip” seksui paplūdimyje

 (19)
Turistai, šią vasarą ketinantys leistis į meilės nuotykius Ispanijoje, atrodo, yra mielai laukiami šalies paplūdimiuose, o viename iš jų netgi buvo paskelbta sekso “laimės valanda”.
Visus Velez-Malagos paplūdimio žibintus ketinama užgesinti nuo pirmos iki antros valandos nakties ir taip suteikti galimybę poilsiautojams nevaržomai mylėtis ant puraus paplūdimio smėlio, pranešė laikraštis “The Times”.

Velez-Malagos kurortinio miestelio vadovų nuomone, jaunimas visada mėgsta šiaip pasivolioti ant paplūdimio ir “atpalaiduoti savo seksualinius geidulius”.

“Tai jau tapo tradicija, kad jaunuoliai, pasinaudodami tamsa, mėgsta šiek tiek pasivolioti ant smėliuko,” teigė kurorto pareigūnas Antonio Lopezas, pridurdamas, kad šiomis “laimės valandomis” paplūdimyje nebus net ir patrulių.

Šis sprendimas buvo priimtas kaip iššūkis po to, kai daugelyje kitų kurortinių miestelių buvo nuspręsta įkurti specialias nakties patrulių komandas, kurios apsaugotų paplūdimius nuo “amoralaus elgesio”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.