Kunigas atidarė tinklalapį homoseksualiems kolegoms

 (4)
Kunigas išsiųstas iš Meino valstijos dalyvauti specialioje programoje, kuri padės jam apsispręsti, ar jis nori likti dvasininkų luome, ketvirtadienį pranešė Bažnyčios atstovai.

Kunigas Johnas Harrisas (Džonas Harisas) iš Meino valstijos Sabato miesto Švč. Rožinio Mergelės parapijos kaltinamas inicijavęs interneto tinklalapį, kuris prieš du mėnesius buvo uždarytas Portlendo diecezijos vyskupo Josepho Gerry (Džozefo Gerio) nurodymu.

Teigiama, kad 45 metų J. Harrisas atidarė šį tinklalapį praėjusią vasarą. Jo lankytojai galėjo žiūrėti erotines nuotraukas ir klausytis atitinkamų garso įrašų. Be to, jis ir du kiti Meino kunigai kaltinami dalyvavę elektroninio pašto diskusijų grupėje, kurios pokalbiai pasižymėjo nešvankumu.

Vienam iš minėtų kunigų Antoninui Caronui (Antoninui Keronui) iš Liuistono uždrausta viešai atlikti kunigo pareigas, pranešė diecezijos atstovas spaudai Marcas Mutty (Markas Matis). Jis nežinojo, ar buvo imtasi kokių nors veiksmų prieš trečiąjį kunigą ir neskelbė jo pavardės.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.