Kubiečio menininko kūrinys bus suvalgytas

Kubietis menininkas Felixas Gonzales-Torresas (Feliksas Gonsales-Toresas) džiaugiasi, kad jo meno kūrinys bus suvalgytas.
Londono "Serpantine" galerijoje jis paskleidė 1 200 svarų šokoladinių karamelių ir pavadino kūrinį "Be pavadinimo (Placebo)". "Placebo" reiškia fiziologinio poveikio neturintį vaistą, kuris duodamas ligoniui psichologiškai nuraminti.

Lankytojai bus skatinami valgyti saldumynus, o ekspozicija bus kasdien papildoma.

"Savo kūriniu jis teigia, kad žmonės neatsispiria galimybei įsigyti suvenyrą. Jūs pasiimate ne tik saldainį, bet taip pat ir dalį meno kūrinio", sakė galerijos kuratorė Lisa Corrin (Laiza Korin) laikraščiui "The Independent".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (7)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.