Konkurso nugalėtojas išmėtė savo pinigus

 (2)
Pirmadienį vienos Vokietijos radijo stoties surengto konkurso laimėtojas, laikydamasis konkurso organizatoriams duoto žodžio, tiesiog 'išmetė' 50 000 eurų (47 000 dolerių) iš savo 125 000 eurų prizo.
Privačios radijo stoties SPR organizuoto konkurso, kuriame klausytojų buvo klausiama, kaip jie geriausiai pasielgtų su 120 000 eurų, nugalėtojas, stovėdamas ant specialiai suręstos platformos Plaueno mieste Vokietijos pietuose, virš susirinkusių žmonių galvų pažėrė laimėtų pinigų banknotus.

Pagrindinio prizo laimėtojas buvo pažadėjęs pro savo gimtojo Drezdeno rotušės langus išmėtyti 50 000 eurų, tačiau vietinės valdžios pareigūnams atmetus šią idėją, vyriškis pasirinko Plaueno miestą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.