Koncerto "Parama 2000" organizatoriai ginčijasi dėl dalyvių

 (3)
Labdaringo koncerto "Parama 2000" organizatoriai nesutaria dėl koncerte dalyvausiančių atlikėjų skaičiaus.
"Requiem"
Trečią kartą rengiamas koncertas, kurį tiesiogiai ketina transliuoti TV3, vyks gegužės 27 dieną Vilniaus Vingio parke.

Spaudos konferencijoje praėjusią savaitę vienas renginio organizatorių Andrius Mamontovas sakė, kad maždaug trijų valandų koncerte turėtų koncertuoti grupės su "kokybės ženklu".

Jo nuomone, kocerte galėtų pasirodyti grupės "Skamp", "Empti", "Requiem", "Lemon Joy", ŽAS, Stasys Povilaitis ir pats A. Mamontovas.

Tuo tarpu koncertinės organizacijos "Tigris" direktorius Artūras Butkevičius sako, kad A. Mamontovas "imasi per daug atsakomybės" spręsti, kas yra kokybiška Lietuvoje, o kas ne.

"Tai yra labdaros koncertas, visų grupių geros valios pasireiškimas, ir staiga šešios grupės yra išaukštinamos, o visos kitos yra sutrypiamos. Žodis "kokybiškas" yra asmeninė A. Mamontovo nuomonė, o ne organizatorių", BNS sakė A. Butkevičius.

"Nemanau, kad tos kelios grupės atitiktų tos televizijos tinklelio auditoriją, reikia atlikėjų ir vyresnei auditorijai", sakė A. Butkevičius.

Pasak jo, koncerte dalyvauti buvo pakviesti ŽAS ir S. Povilaitis, tačiau dabar kol kas neaišku, ar ŽAS koncerte pasirodys, o S. Povilaitis koncerte dalyvauti atsisakė.

ŽAS

A. Butkevičius sakė, kad į koncertą bus kviečiamos grupės ir iš kitų miestų.

A. Mamontovas BNS sakė, kad apibūdinimas "kokybės ženklas" nenurodo, jog tai yra geriausia.

"Kalba ėjo apie grupės, kurios gali groti gyvai. Kaip kitaip tai pavadinti?", sakė A. Mamontovas.

Kas dvejus metus rengiamo koncerto pradininkai yra fondas "Muzikantai vaikams", kurį įkūrė bendrovės "Bomba", "Tango" ir "Tigris".

Rengėjų teigimu, koncerto tikslas yra propaguoti labdaros idėją.

Už surinktas lėšas muzikantai globos namuose gyvenantiems vaikams padovanos muzikos instrumentų, knygų ir kitų priemonių, kurios, A. Mamontovo teigimu, skatina kūrybingumą.

Per pirmąjį koncertą 1996 metais buvo surinkta 50 tūkst. litų, per antrąjį - 30 tūkst.

Po dviejų "Paramos" koncertų muzikantai iš viso aplankė 20 vaikų globos įstaigų.

"Requiem"

Per renginį virš aikštės lėktuvu atlikti keletą "kilpų" pažadėjo Vilniaus meras Rolandas Paksas, kuris yra ir šio renginio globėjas.

Šiemet pagrindinę koncerto dainą "Draugai" kartu su muzikantais įrašys vaikai, kurie dalyvaus ir renginyje.

A. Mamontovo teigimu, svarbiausia šiame renginyje yra masiškumas, todėl bilietai nebus brangūs - kol kas planuojama juos pardavinėti už 5 litus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.