Kol kas neaišku, ar Napoleonas buvo nunuodytas

Įžymiausi prancūzų teismo medicinos ekspertai teigia, kad negalima pasakyti, ar imperatoriaus Napoleono plaukuose rastas arseno trioksidas (aršenikas) įrodo jį buvus nunuodytą.
Arseno trioksidas plaukuose gali reikšti ir tai, kad prieš mirtį imperatorius tiesiog valgė jūros vėžiagyvių. Taigi atsakymas į klausimą, ar Napoleonas buvo nunuodytas, kol kas yra toks: "Galbūt".

Tiksliai įrodyti nunuodijimo faktą galima tik ekshumavus imperatoriaus palaikus, kurie ilsisi Paryžiuje, Invalidų rūmų ansamblyje.

Napoleonas mirė 1821 metais tremtyje Šv. Elenos saloje.

Visuomenė labai domėjosi DNR testu, kuris praėjusį mėnesį įminė vieną didžiausių Europos istorijos mįslių ir įrodė, kad giljotinuoto karaliaus Liudviko XVI 10-metis sūnus 1795 metais mirė kalėjime. Anksčiau manyta, kad jis galėjo būti slapta išgelbėtas šalininkų ir turi dabar gyvenančių palikuonių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.