Klonuotų galvijų ląstelės sensta lėčiau

 (2)
Ištyrus šešių klonuotų karvių ląsteles, paaiškėjo, kad jos yra jaunesnės už tikrąjį galvijų amžių.
Šis Amerikoje padarytas atradimas yra ypač stebinantis, nes Škotijoje klonuota avelė Dolly (Doli) sensta greičiau už paprastas avis. Mokslininkai nežino, kas sukėlė šį reiškinį ir ar šios karvės dėl jo gyvens ilgiau negu vidutiniškai. Tačiau jų manymu, šie duomenys gali turėti milžinišką įtaką medicininiam klonavimui.

"Yra labai reali galimybė, kad šiam ląstelių reiškiniui persidavus visam organizmui, pacientas arba gyvulys gyvens ilgiau", pareiškė tyrimą atlikusios Masačiūsetso Pažangiosios ląstelių technologijos bendrovės mokslininkas Robertas Lanza (Robertas Lanca).

Manoma, kad ateityje gali pavykti išauginti audinius, kurių pagalba bus išgydomos tokie senatvės negalavimai, kaip Alzheimerio liga, artritas ir širdies ligos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.