KISS žvaigždė miegos su kitų vyrų draugėmis

KISS žvaigždė Gene'as Simmons'as jau planuoja, ką veiks, kai jo grupė baigs atsisveikinimo turą - jis atidarys teminį parką ir miegos su kitų vyrų draugėmis.
Gene Simmons
Muzikantas, žymus tuo, kad miegojo su daugiau nei dviem tūkstančiais moterų, teigė negalįs būti eiliniu žmogeliu ar liautis "užkalinėjęs" pinigus.

"Atsisakau vesti, nesutinku prisitaikyti, jei tai neatneš man laimės, - aiškino Simmonsas. - Žmonėms patinka kam nors priklausyti. Man ne. Man patinka būti nuošaly, patinka būti garbinamam. Nesu gražuolis. Tačiau aš ketinu miegoti su jūsų merginomis, nepaisant to, kaip gražiai jūs atrodote".

Po atsisveikinimo su scena grupės KISS nariai planuoja įkurti savo radijo stotį, atidaryti teminį parką, o su CBS jau pasirašyta sutartis dėl filmo "Rock And Roll All Night".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.