“Kiss” atsiprašė savo gerbėjų

Kiekvienai grupei nedovanotina, jeigu koncerto metu būtų paminėtas ne to miesto pavadinimas, kuriame iš tikrųjų vyksta koncertas. Ir kas galėjo patikėti, kad tai gali nutikti ir roko veteranams “Kiss”?
"KISS"
Balandžio 22-ąją Pietų Karolinos mieste Greenville’yje vykusio “Kiss” koncerto pabaigoje didžiuliame virš scenos įtaisytame ekrane pasirodė “Greenfieldo” miestelio pavadinimas.

“Mūsų draugams GREENVILLE’yje”, taip vėliau pavadino savo laišką grupės nariai, kuris buvo išspausdintas vietiniame laikraštyje “Greenville News” balandžio 27-ąją.

“Mes norime atsiprašyti visų mūsų gerbėjų Greenville’yje už klaidą, kurią padarė video technikas, koncerto pabaigoje jūsų miestą pavadinęs “Greenfieldu”, rašoma grupės laiške. “Grupės “Kiss” misija visada buvo, yra ir bus surengti jums nepakartojamą roko šou bei rodyti pagarbą, kurios jūs nusipelnėte.”

Gerbėjams adresuotą laišką pasirašė visi keturi grupės nariai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (5)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.