Kinai sukūrė B.Obamos išvaizdos sekso lėlę

 (13)
Baracko Obamos populiarumas Amerikoje mažėja, tačiau Kinijoje jis vis dar mylimas. Kinai jį myli taip karštai, kad net sukūrė jo išvaizdos sekso lėlę, praneša „The Telegraph“.
Kinai sukūrė B.Obamos išvaizdos sekso lėlę
© AFP/Scanpix

Lėlė, aprengta tamsiai mėlynu kostiumu, su raudonu kaklaraiščiu, ir su kruopščiai atkurtu Baracko Obamos veidu, buvo demonstruojama per Aštuntąjį sekso kultūros festivalį, kuris neseniai įvyko Gangdžou mieste, esančiame pietinėje Kinijos dalyje.

Kinijos valstybinėje žiniasklaidoje pasirodė nuotraukos, kuriose B. Obamos išvaizdos sekso lėlė užfiksuota kitų moteriškų sekso žaisliukų fone.
B. Obama labai populiarus Kinijoje. Marškinėliai „Maobama“, ant kurių pavaizduotas B. Obamos ir pirmininko Mao hibridas, tapo geriausiai parduodamais šioje šalyje.

Gangdžou parodoje gali lankytis tik pilnametystės sulaukę asmenys, įėjimas kainuoja 30 juanių (apie 12 litų). Anot parodą organizavusios kompanijos „Guangdong Gongchuang Economic Development“ atstovo, joje jau apsilankė dešimtys tūkstančių žmonių.

Guminio B. Obamos nuotrauka pasklido Kinijos internete ir sulaukė įvairių vertinimų. „Kaip jie galėjo JAV prezidentą statyti šalia tų prastai pagamintų lėlių? Juk jis didelės valstybės vadovas“, – rašo vienas komentatorius „Netease“ interneto forume.

„Kodėl niekas nesukūrė Mao dze Dungo lėlės?“ – klausia kitas komentatorius.

Kinai sukūrė B.Obamos išvaizdos sekso lėlę
© AFP/Scanpix
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (13)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Pikantiškos naujienos

Ledinio vandens iššūkis rusiškai: į baseiną su slidėmis ir kostiumais

Rusijos Krasnojarsko mieste įsikūrusiame pramogų parke surengtas neįprastas sporto renginys – įvairiais kostiumais pasipuošę slidininkai leidosi žemyn nuo kalno, kur jų laukė ledinio vandens baseinas.

Į baseiną įkritusį baltojo tigro jauniklį gelbėjo jo broliai (9)

Japonijos zoologijos sode neseniai įvyko incidentas, atskleidęs, kad stiprūs giminystės ryšiai sieja ne tik žmones, bet ir gyvūnus. Neseniai gimusiam baltojo tigro jaunikliui įkritus į baseiną, jo gelbėti puolė bendraamžiai jo broliai.

Sugalvojo originalų būdą pasipiršti: moteris neteko žado (7)

35 metų Paulas Bakewellas iš Didžiosios Britanijos slapta pagamino plakatą, kurį vėliau iškabino ant 7 m aukščio reklaminio stendo.

Grandioziniame spektaklyje Alpėse atkurtas Hanibalo žygis

Legendinė istorija, kaip Hanibalas vedė savo Kartaginos kariuomenę per Alpes kautis su Romos Respublika, penktadienį buvo originaliai inscenizuota Austrijos Retenbacho ledyne.

Apvirtus sunkvežimiui su aviliais, pasklido milijonai bičių (11)

Į šiaurę nuo Sietlo viename greitkelyje apvirtus sunkvežimiui, gabenusiam milijonus bičių, susidarė milžiniška eismo spūstis, o vabzdžiai pradėjo gelti ugniagesius, praneša pareigūnai. Ugniagesiai turėjo purkšti vandenį ir putas, kad suvaldytų bičių spiečius.