Kinai sukūrė B.Obamos išvaizdos sekso lėlę

 (13)
Baracko Obamos populiarumas Amerikoje mažėja, tačiau Kinijoje jis vis dar mylimas. Kinai jį myli taip karštai, kad net sukūrė jo išvaizdos sekso lėlę, praneša „The Telegraph“.
Kinai sukūrė B.Obamos išvaizdos sekso lėlę
© AFP/Scanpix

Lėlė, aprengta tamsiai mėlynu kostiumu, su raudonu kaklaraiščiu, ir su kruopščiai atkurtu Baracko Obamos veidu, buvo demonstruojama per Aštuntąjį sekso kultūros festivalį, kuris neseniai įvyko Gangdžou mieste, esančiame pietinėje Kinijos dalyje.

Kinijos valstybinėje žiniasklaidoje pasirodė nuotraukos, kuriose B. Obamos išvaizdos sekso lėlė užfiksuota kitų moteriškų sekso žaisliukų fone.
B. Obama labai populiarus Kinijoje. Marškinėliai „Maobama“, ant kurių pavaizduotas B. Obamos ir pirmininko Mao hibridas, tapo geriausiai parduodamais šioje šalyje.

Gangdžou parodoje gali lankytis tik pilnametystės sulaukę asmenys, įėjimas kainuoja 30 juanių (apie 12 litų). Anot parodą organizavusios kompanijos „Guangdong Gongchuang Economic Development“ atstovo, joje jau apsilankė dešimtys tūkstančių žmonių.

Guminio B. Obamos nuotrauka pasklido Kinijos internete ir sulaukė įvairių vertinimų. „Kaip jie galėjo JAV prezidentą statyti šalia tų prastai pagamintų lėlių? Juk jis didelės valstybės vadovas“, – rašo vienas komentatorius „Netease“ interneto forume.

„Kodėl niekas nesukūrė Mao dze Dungo lėlės?“ – klausia kitas komentatorius.

Kinai sukūrė B.Obamos išvaizdos sekso lėlę
© AFP/Scanpix
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (13)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Pikantiškos naujienos

Seniausias pasaulio krokodilas prarijo gimtadienio tortą iš vištienos (2)

Patarlė sako, kad niekada nesijuok iš krokodilo, bet sūriųjų vandenų krokodilas Cassius negalėjo padaryti nieko kita, kaip tik priversti šypsotis savo svečius, kai šventė savo 112 gimtadienį, kuriame buvo ir balionų, ir užrašas „Happy Birthday“, ir gimtadienio tortas iš vištienos.

Tekanti lava tinka ir kepsniams kepti (3)

Sirakjuso universitetas Niujorke praėjusių metų rugpjūtį sėkmingai iškepė kepsnius virš skystos lavos – taip rodo vaizdo įrašas, tapęs interneto hitu.

Išdykusi katytė įstrigo dėžutėje (11)

Pietų Karolinos Marels Inleto mieste trečiadienį savo namuose džiugiai žaidusios katytės galva netikėtai įstrigo kartotinėje dėžėje.

„Šauktiniai": kovingos Solveigos istorija iš Slabotkės (21)

Solveigai yra 28 metai. Ji nori ateiti į kariuomenę, nes kaunietė negali įsivaizduoti, kad kažkas gali pasikėsinti į jos mylimą Slabotkę. Ji mano, kad į kariuomenę jos nepriims arba antrą dieną išmes, nes ji yra vegetarė, menininkė, gyvūnų mylėtoja ir moteris. Soveika, nusiramink, savo noru į kariuomenę gali ateiti tuojau pat.

Lopšinių aparatas ramina ir maitina vaikus intensyvios terapijos skyriuje (1)

Tai sena gera lopšinė „The Muffin Man“ – „Spurgų pardavėjas“. Tačiau čia, intensyvios naujagimių terapijos skyriuje ją dainuoja ne tėvai, ir net ne seselė, o maitinimo aparatas. Ir jis kūdikius maitina ne spurgomis, o pienu.