Kieno kojos seksualiausios?

Kaip tik prieš Valentino dieną jau šeštąjį kartą kartą buvo surengta kasmetinė Hanes Hosiery apklausa dėl seksualiausių kojų ir rezultatai parodė, kad ieškoti toli nereikia. Net 31% vyrų pripažino, kad jų žmonos ar draugės kojos yra seksualiausios, o 32% moterų teigė, kad jų vyrai turi pačias gražiausias galūnes.
Ashley Judd
Pažvelgus į žvaigždžių dešimtukus išaiškėja, kad ypatingo dėmesio sulaukė daininkės ir aktorės Jennifer Lopez kojos - net 16% vyrų ir moterų jos kojas pripažino seksualiausiomis Holivude. 8% respondentų pastebėjo klasikinės Holivudo žvaigždės Ashley Judd kojų grožį, o hip-hopo dievaitė Lauryn Hill taip pat gali prie gausaus savo apdovanojimų sąrašo pridėti ir dar vieną, nes surinkusi 4% balsų ji užėmė trečiąją vietą "seksualiausių žvaigždės kojų" rinkimuose.

Tuo tarpu jau antrus metus iš eilės niekas neprilygsta Brado Pitto kojoms - 10% apklaustųjų pareiškė, kad būtent šiam aktoriui priklauso "seksualiausių vyriškų kojų" titulas. Jo pėdomis seka ir Lotynų Amerikos pop muzikos žvaigždė Ricky Martinas, surinkęs 9% balsų. Piercas Brosnanas su 7% jo kojų gerbėjų balsų atsidūrė trečioje vietoje.

Ashley Judd

Apklausos metu taip pat buvo išsiaiškinta, šalia kokios žvaigždės kojų respondentai norėtų atsidurti per Valentino dieną. Čia ir vėl lygių nebuvo Jennifer Lopez (9% balsų), nors nuo jos nedaug atsiliko ir Ashley Judd (7%).

Kita vertus kojos sudarytos iš daugelio dalių, tai kuri iš jų seksualiausia? Būtent dėl šio klausimo ir atsirado daugiausia nesutarimų. Daugumai vyrų ( net 46%) seksualiausia pasirodė šlaunis, kai tuo tarpu 41% moterų labiausiai gundančia dalimi pripažino blauzdą.

Tokie patys nesutarimai iškilo ir paklausus, kas daro kojas seksualiomis? 60% moterų atsakė, kad depiliavimas, o 51% vyrų - kad fiziniai pratimai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.