Kiaulė sukėlė sumaištį Lietuvos ir Rusijos pasienyje

 (12)
120 kilogramų sverianti kiaulė drąsiai puolė į vandenį ir greitai įveikė Šešupę, kuri toje vietoje yra apie 40-ties metrų pločio ir 4 metrų gylio, pranešė Lietuvos dienraščiai.

"Sienos pažeidimas" įvyko ties Šakių rajono Panovių kaimu, per kurį teka Šešupė, skirianti Lietuvą nuo Rusijos Kaliningrado srities.

Kiaulės savininkai prašė Lietuvos pasieniečių tarpininkavimo, kad galėtų paskui augintinę perplaukti upę ir parsivaryti ją atgal, tačiau rusai ūkininkų iš pradžių neįsileido.

Rusijos pasieniečiai bandė kiaulę parvyti atgal į Lietuvą, bet ši nepasidavė ir visiškai įsiuto.

Pasak laikraščių, tada rusai norėjo ją nušauti, bet negavo savo viršininkų leidimo.

Galiausiai šeimininkams buvo leista valtimi perplaukti Šešupę, ir, padedant Lietuvos ir Rusijos pasieniečiams, jiems pavyko sugauti ir surišti bėglę. "Operacijoje" dalyvavo 7 žmonės.

Šeimininkai mano, kad kiaulė patraukė į platųjį pasaulį, nes jai nepatiko atskyrimas nuo kitų dviejų tvarto kaimynių, kurios tapo paršingos.

Šeimininkai dabar sako neskubėsią pjauti savo žygiu išgarsėjusios laisvūnės.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.