Ketvirtosios valdžios metamorfozės ant podiumo

 (1)
Organizuoti renginį "Mada mums" sumanė APB "Apranga" atstovas ryšiams su visuomene Tomas Juknevičius. Tiesa, jis prisipažino, jog šią idėją nusižiūrėjo iš vienos Rusijos televizijos.

LNK laidos "Ką žmonės pasakys!" redaktorei Nijolei Steiblienei taip pat buvo pasiūlyta demonstruoti "Aprangos" drabužius. Nors žurnalistė ir buvo nuėjusi jų pasimatuoti, dalyvauti renginyje atsisakė. "Mano srities ir stiliaus žurnalistui nedera dalyvauti privačios firmos reklaminiame renginyje, - sakė ji. - Be to, nemanau, kad turėčiau kažkam padėti kažką pardavinėti".

"Ką žmonės pasakys!" redaktorė sakė, kad "Aprangos" kainų "neįkerta" 80-90 proc. Lietuvos pirkėjų. "Aš taip pat prie tokių priklausau. Tad kodėl turėčiau dar ir reklamuoti drabužius, kurių neišgaliu nusipirkti? - klausė žurnalistė. - Be to, manau, kad esu per gera "Aprangai".

"Turbūt ne veltui Jonas Čekuolis pasirinko vyraujančią šį sezoną šviesią spalvą, - komentavo jaunojo liberalo stilių renginį vedusi M1 laidos "Tarp mūsų, mergaičių" "pleputė" Livija Gradauskienė. - iviesios kelnės ir marškinėliai greičiausiai byloja apie šviesią liberalų ateitį. Tačiau atsargiai! Lengvo bliuzono užsegimas - apdairiai paslėptas. Gal toks "liberalus" stilius slepia mums nematomas detales?"

"Man tai buvo smagi pramoga", - po renginio LŽ prisipažino J.Čekuolis. Jis nemano, kad renginys "Mada mums" yra bandymas nemokamai pasireklamuoti žurnalistų sąskaita. "Apranga" - stipri, kokybiška, gera įmonė, - sakė J.Čekuolis. - O idėja pakviesti madas demonstruoti žurnalistus yra be pralaimėjimo. Už tai jos sumanytojui reikėtų duoti gerą prizą. Nežinau, kaip žiūrovams, bet dalyviams po šio renginio liks begalė įspūdžių".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.