Kauno arkivyskupija paskelbė, kiek gavo aukų

Per 1999 metus Kauno arkivyskupija gavo virš milijono litų tikinčiųjų aukų. Tai pirmas kartas, kai skelbiama, kiek bažnyčia gavo aukų. Pasak Kauno arkivyskupijos pranešimo, pernai arkivyskupija gavo 1 mln. 13 521 litą aukų ir dar 309 246 litus - iš valstybės biudžeto. Iš šių lėšų kunigų seminarijai išlaikyti išleista 954 tūkst. litų, Katechetikos, Šeimos ir Jaunimo centrams - 91 609 litai, Caritas reikalams - 49 200 litų, parapijų paramai - 213 609 litų. Pasak pranešimo, rinkliavos parapijose per metus sudaro nuo 400 iki 10 tūkstančių litų. Lietuvos bažnytinę provinciją sudaro 2 arkivyskupijos (Vilniaus ir Kauno) bei 4 vyskupijos (Kaišiadorių, Panevėžio, Telšių ir Vilkaviškio).
BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (1)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.