Katinas išgyveno po 33 000 voltų elektros šoko

 (6)
Po to, kai katinas liko gyvas po 33 000 voltų elektros šoko, jam buvo duotas vardas Sparky (Žiežirba).
18 mėnesių juodai baltas gyvūnėlis, anksčiau vadintas Casperu, buvo nukrėstas elektros kai užsilipo ant elektros pastotės. Jam apdegė nosis ir letenos, o visa krūtinė buvo išvagota zigzaginiais nudegimais.

"Juk per jo kūną perėjo 33 000 voltų srovė. Mes negalėjoem patikėti, kad jis išliko gyvas," teigė veterinarė Stephanie Saunders. "Dabar jį vadinsim Žiežirba," prisipažino Courtney Jacket, 7-metė katino šeimininkė.

Katinas, gyvenęs visai šalia elektros pastotės, greičiausiai užsilipo ant jos norėdamas pasilepinti transformatoriaus skleidžiama šiluma.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.