Kas ko nekenčia ... ir kodėl

 (2)
Garsenybės dažnai nekenčia vienos kitų ir kartais viešai apsikeičia keliais ne itin draugiškais žodeliais. Štai keletas iš jų:
Kevin Costner
Lauren Bacall: “Kažkada aš draugavau su Franku Sinatra, bet kai mes išsiskyrėme, Frankas pradėjo žiūrėti į mane kaip į tuščią vietą. Mes niekada nesusitaikėme. Vėliau savo knygoje aš apie jį dar visai gražiai atsiliepiau, pavadindama jį š....”

Madonna: “Kevinas Costneris turi tam tikrų asmenybės minusų.”

Cher

Melanie Griffith: “Kartu su Jamesu Woodsu man teko filmuotis kino juostoje “Another Day In Paradise” (Dar viena diena rojuje), bet jos pavadinimas tikrai klaidinantis. Aš geriau nepsakosiu, kas vyko filmuojantis, nes jis elgėsi kaip didžiausias š..... Dirbdama su juo jaučiausi lyg būčiau nėščia. Iš pradžių tu būni tokia laiminga ir susijaudinusi, o vėliau pradedi galvoti, kad galbūt tu padarei didžiausią gyvenimo klaidą.”

Bryant Gumbel: “Cher tikrai nėra mano mylimiausias asmuo. Man patinka žmonės, kurie ne taip garbina save. Aš tiesiog nekenčiu garsenybių, kurios kas šešis mėnesius atsiranda žurnalo “People” viršelyje.”

Bette Midler: “Cher? Tai ta, kuri kažkada buvo populiari.”

Jimas Carrey: “Darbas kartu su Tommy Lee Jonesu filme “Batman Forever” tikrai nėra vienas iš maloniausių mano prisiminimų. Išvakarėse prieš svarbiausios scenos filmavimą jis man pasakė keletą tokių bjaurių faktelių, o vienas iš jų skambėjo taip: “Tu tik paprastas kominkas iš kabareto, o esu profesionalus klasikinis aktorius”. Atsiprašau, Tommy Lee, tačiau tavo pastabėlės man tikrai nepakenkė. Jos tik privertė mane intensyviau dirbti. Bet su tavimi artimiausius metu aš tikrai nesirengiu dirbti kartu.”

Salma Hayek: “Jennifer Lopez iš tikrųjų tik apsimetinėja esanti Lotynų amerikietė. Ji – amerikietė, o jos ispanų kalba – tragiška.”

Jennifer Lopez: “Salma Hayek ir aš esame du skirtingi pasauliai. Ji tik paprasčiausia seksbomba, o aš darau visai kitokius dalykus. Mane tiesiog verčia juoktis jos kalbos apie tai, kad jai dar prieš mane buvo pasiūlytas Selenos vaidmuo. Tai visiškas melas. Jeigu taip ji stengiasi dar kartelį išgarsėti, tai tik jos reikalas.”

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.