Karališkosios Didžiosios Britanijos šeimos nesutarimai

Didžiosios Britanijos princas Viljamas nesutaria su tėvu princu Čarlzu dėl ketinimų savo aštuonioliktąjį gimtadienį vasarą švęsti viename iš Londono naktinių klubų. Tėvo ir sūnaus nesutarimai prasidėjo tuojau po Naujųjų metų, teigiama "Sunday Times".
Princas Čarlzas, Britanijos sosto paveldėtojas, yra susirūpinęs dėl galimos Viljamo draugų neigiamos įtakos, nes keli iš jų viešai prisipažino vartojantys nelegalius narkotikus. "Viljamas yra "pažeidžiamo" amžiaus, todėl Čarlzas nenori, kad jo sūnus daug laiko praleistų įtartinose vietose, kuriose naudojami narkotikai," - pareiškė karališkųjų rūmų atstovas. - "Tarp jų egzistuoja tam tikri nesutarimai, nes kiekvienas iš jų mano esąs teisus."

Princas Čarlzas pasiūlė savo sūnui, vis dar besimokančiam Itono koledže, surengti įprastą gimtadienio pokylį atnaujintuose "sodų kambariuose", esančiuose Haigrove.

Bekingemo rūmų atstovai nuo komentarų susilaikė.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.