Karalienė Elzbieta atidarė naują Londono tiltą

Didžiosios Britanijos karalienė Elzbieta II (Elizabeth II) antradienį atidarė Tūkstantmečio tiltą. Tai pirmas Londono tiltas per Temzę, nutiestas po daugiau kaip 100 metų.
Tačiau karalienė negalėjo pereiti 16 milijonų svarų (100 milijonų litų) kainavusiu pėsčiųjų tiltu, nes jis bus užbaigtas tik birželio 10 dieną.

Manoma, kad kasmet juo pasinaudos maždaug keturi milijonai žmonių. Tiltas sieja šiaurinį Temzės krantą, kur netoliese stūkso Šv. Petro katedra, su pietiniame upės krante esančia naująja Teito (Tate) modernaus meno galerija ir "Globuso" teatru.

Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir naujasis Londono meras Kenas Livingstonas (Ken Livingstone), garsėjantis savo antimonarchistinėmis pažiūromis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.