Kalė Amerikoje atsivedė 16 šuniukų

Senbernarė JAV Niujorko valstijoje atsivedė net 16 gyvų šuniukų, sekmadienį pranešė kalės šeimininkas. Turimais duomenimis, tai antroji pagal gausą šuniukų vada istorijoje.
Pustrečių metų kalės King Triton's Ariel (King Traitons Ariel) gimdymas praėjusį penktadienį truko 12 su puse valandos. Iš pradžių ji atsivedė 17 gyvų senbernarų šuniukų, tačiau vienas netrukus padvėsė, pasakojo jos šeimininkas ir senbernarų augintojas Gregas Howardas (Gregas Hovardas).

Pasak jo, kalė "laikosi puikiai", taip pat ir visi šuniukai - nors jie yra irzlūs ir alkani.

Naujausios Guinnesso (Gineso) pasaulio rekordų knygos duomenimis, ankstesnė 16 šuniukų vada 1987 metais buvo užregistruota Anglijos Litl Holo mieste. Tada kalė atsivedė 23 šuniukus, tačiau septyni jų nudvėsė. Pati didžiausia vada istorijoje buvo užregistruota 1944 metų birželio 19 dieną JAV Pensilvanijos valstijos Amblerio mieste. Tada kalė atsivedė 23 šuniukus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.