Jeigu vesi 30 metų ar vyresnę moterį, gausi prizą

 (5)
Jungtinių Arabų Emyratų vyrams, vesiantiems vyresnę nei 30-ies metų moterį, bus suteiktas 3,500 svarų piniginis prizas.
Anot Emyratų vedybų fondo vadybininko, tam tikrą grynųjų pinigų sumą gali gauti kiekvienas vyriškis, kuris veda savo tautietę. Beje, neseniai fondas paskelbė išmokėsiąs 12,000 svarų tam, kuris neves užsienietės.

Jamalas al-Bahas vietiniam laikraščiui teigė, jog ateityje fondas ketina sugalvoti "finansinių paskatų ir tiems, kurie veda našles ar išsiskyrusias moteris".

1992-aisiais Emyratų prezidentas šeichas Zayedas bin Sultanas al-Nahayan įkūrė Vedybų fondą tam, kad būtų subsidijuojamos vietinių šalies gyventojų vedybos, nes pastaruoju metu vis daugiau vyrų iš Emyratų buvo linkę vesi "pigesnes" egiptietes, indes arba ruses.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.