J.Cockeris nenori reklamuoti mokesčių sistemos

 (1)
Britų rokeris Joe Cockeris pareikalavo, kad jo vardas nebūtų naudojamas Australijos Vyriausybės mokesčių reklaminiame klipe, kuriame skamba ir jo daina “Unchain My Heart”, trečiadienį pareiškė dainininko vadybininkai.
Joe Cocker
Cockeris buvo labai nepatenkintas, kad jo daina, už kurios licenciją Australijos Vyriausybė sumokėjo 157 000 dolerių, buvo panaudota politiniais, o ne informaciniais tikslais.

“Unchain My Heart” skamba klipe, kuriuo reklamuojamas naujas 10% prekių ir paslaugų mokestis. Jame rodoma, kaip mokesčių reforma išlaisvina australus nuo grandinių.

Įrašų kompanijos ”Festival Records” vadovas Jeremy Fabiynis teigė ketinąs kreiptis į Australijos Mokesčių tarnybą ir pareikalauti, kad reklamos pabaigoje nebūtų naudojamas užrašas “Joe Cockerio vardu”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.