JAV televizijos žiūrovai nesuprato pokšto

Tai turėjo būti pokštas, tačiau dabar niekas iš to nesijuokia. JAV televizijos kompanijos “NSTV” darbuotojai tai tikrai.
Po to, kai gegužės 12 dieną “NSTV” kanalu buvo transliuota trumpa laida “Mergaitės nekaltybės praradimas”, kuri buvo viso labo tik reklaminis pokštas, į televizijos kompaniją pasipylė nepatenkintų žiūrovų skambučiai bei elektroniniai laiškai.

“Mes tikėjomės, kad žmonės bus pakankamai protingi ir iš karto supras, kad mes tik pokštavome,” teigė Lauren Gussis, “NSTV” prodiuseris.

“Turbūt niekada nebūčiau pagalvojęs, kad tai gali sukelti tokią priešišką reakciją.”

“NSTV” darbuotojų sukurta trumpa laida buvo skirta reklamuoti naująjį penktadieninį komedijos šou. Laidoje buvo improvizuota “Nekaltų mergaičių” loterija, kurios tariamas laimėtojas turėjo teisę šiek tiek ‘pasilinksminti’ su “pagrindiniu prizu”.

Laimingoji porelė, kurią suvaidino televizijos darbuotojai, trumpam dingo specialioje palapinėje ir po kelių sekundžių vėl pasirodė.

“NSTV” darbuotojų nuomone, priešiška reakcija kilo todėl, kad žmonės nesuprato, jog loterija buvo viso labo tik vaidinimas. Beje, daugelis pasipiktinusiųjų iš tikrųjų patys net nebuvo žiūrėję tos laidos.

“Juk mes buvome palapinėje tik 10, galbūt 15 sekundžių,” sakė vienas kompanijos darbuotojų, tariamas loterijos laimėtojas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.