JAV pašto ženklais pagerbti Seinfeldas ir "Titanikas"

Komikas Jerry Seinfeldas (Džeris Zainfeldas), kurio talentą nutarė pagerbti Amerikos nacionalinis paštas, netrukus puikuosis ant pašto ženklų.
J. Seinfeldas, kurio žmona šiais metais turi pagimdyti pirmąjį poros vaiką, bus pavaizduotas viename iš 15 pašto ženklų, kurie skirti praėjusiam šimtmečiui ir kurių temas balsavimu rinko visi amerikiečiai.

Kituose 10-ajam dešimtmečiui skirtuose pašto ženkluose vaizduojamos scenos iš "Titaniko" (Titanic) ir "Juros periodo parko" (Jurassic Park).

Ženklai išleidžiami kitą mėnesį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.