Jaunystėje išduotas jūrininkas nužudė 17 moterų

Laivyno aviacijos viršila Johnas Ericas Armstrongas turėjo merginą kiekviename uoste – daugelis iš jų vėliau buvo mirtinai sužalotos. Apstulbusių tardytojų nuomone, šis vyriškis greičiausiai pats žiauriausias serijinis žudikas JAV istorijoje.
26-erių metų jūrininkas, dirbęs didžiausiame pasaulyje lėktuvnešyje “USS Nimitz”, leidosi į 7 metus trukusias ‘pasaulines linksmybes’, kurių metu buvo nužudyta mažiausiai 17 moterų bei vienas transvestitas, pranešė policijos pareigūnai.

Labiausiai neįtikėtina tai, kad visos jos buvo nužudytos dėl to, kad jam dar studijuojant aukštojoje mokykloje viena mergina jį iškeitė į kitą, po arešto prisipažino pats Armstrongas.

Žudikas, kurio žmona laukiasi jų antrojo kūdikio, tiesiog pribloškė detektyvus, kurie jį areštavo už penkių prostitučių nužudymą.

“Staiga jis prakalbo apie žmogžudystes, kurias įvykdė visame pasaulyje. Atrodė, kad jis tiesiog troško kuo greičiau atsikratyti viso to, kas buvo susikaupę ant jo sąžinės,” pasakojo pareigūnai.

Manoma, kad Armstrongas žudė merginas JAV Virdžinijos, Šiaurės Karolinos, Vašingtono, Havajų valstijų uostose, Tailande, Singapūre, Japonijoje, Korėjoje bei Izraelyje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.