Jaunuoliai vaidino savižudžius

Du vos trečią dešimtmetį pradėję jaunuoliai penktadienį prieš Velykas šventė užsiropšdami ant 20 metrų aukščio vandentiekio bokšto stogo. Abu jokio darbo neturintys jaunuoliai buvo gerokai išgėrę.
Toks keistas Panevėžio rajono Naujamiesčio seniūnijos Liberiškio kaimo gyventojų Audriaus Pocevičiaus ir Alberto Palionio poelgis gal ir būtų likęs niekieno nepastebėtas, jei ne jaunuolių grasinimas pabaigti gerti atsineštą degtinės butelį ir šokti žemyn.

Netrukus prie bokšto susirinko kone pusė kaimo.

Buvo iškviesti policijos pareigūnai, Panevėžio priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai, kurie pradėjo su potencialiais savižudžiais derybas.

Tačiau jokie įkalbinėjimai baigti juokus ir leistis žemyn nepadėjo - vaikinai laikėsi savo. Tuščios pasirodė esą ir atlėkusių prie bokšto jų motinų ašaros.

Kaimiečių susirūpinimas turėjo realų pagrindą - prieš šešerius metus nuo to paties bokšto nušoko ir mirtinai susižalojo dvidešimtmetis Saulius Zolumskis. Tada vaikinas prieš šuolį, atsistojęs prie bokšto atbrailos, vienu atsikvėpimu išmaukė puslitrį degtinės.

Šį kartą nelaimė neįvyko. Pirmas nuo bokšto nulipo A.Palionis. A.Pocevičius žemėn nusileido jau pritemus, prieš tai pareikalavęs, kad nuo bokšto pasitrauktų gaisrininkai ir policininkai.

Vos pasiekęs kojomis žemę, pasileido bėgti ne namo, o į artimiausią mišką.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.