Jaunųjų kinų "vizitinės" kortelės nepatinka švietimo pareigūnams

 (1)
Kinijos švietimo sistemos pareigūnai nerimauja dėl pastebimai augančios tendencijos vaikams nešiotis specialias individualias vardines korteles su kontaktiniais numeriais bei elektroninio pašto adresais.
Oficiali "Xinhua" naujienų agentūra pranešė, kad apklausos Nanjing miesto pradinėse mokyklose metu buvo išsiaškinta, jog net 10% vaikų turėjo savo asmenines korteles. Dauguma jų buvo padarytos tėvų iniciatyva, kurie tokiu būdu tikisi gerinti vaikų bendravimo įgūdžius bei pateikti tam tikrus jų atžalų "karjeros" prospektus.

Ataskaitoje teigiama, kad dėl oficialios vaikų auklėjimo politikos dauguma kinų vaikų turi pakankamai prastus komunikacijos įgūdžius, yra per daug tėvų ir senelių išlepinti. Tačiau net ir tokie bandymai skatinti vaikų bendravimą nesulaukia pareigūnų pritarimo.

"Pradinių mokyklų moksleiviai turėtų labiau domėtis mokslu, o ne socialiniu bendravimu," teigė vienos Nanjingo pradinės mokyklos direktorius Wangas Xiajiongas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (4)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.