Izraelis suteikė lesbietėms vienodas motinos teises

 (6)
Izraelio aukščiausiasis teismas suteikė lesbiečių porai vienodas motinos teises vienos iš jų sūnui. Nuo šiol Nicole Brener Kadish (Nikolė Brener Kadiš) gali būti teisėta savo partnerės sūnaus Mattano (Matano) įmote. Mattaną ji jau buvo įsūnijusi JAV Kalifornijos valstijoje.
Tai pirma tokio pobūdžio nutartis Izraelyje. Ji sukuria tarptautinį precedentą, nes pripažįstamas įvaikinimas, kurį lesbiečių pora įteisino kitoje šalyje.

"Tai, kad abi moterys pripažįstamos to paties vaiko motinomis, reiškia, jog netiesiogiai pripažįstama lesbietiška šeima", sakė Hadas Tagari (Hadas Tagaris) iš Izraelio asociacijos už pilietines teises.

Tačiau jau kelios minutės po verdikto paskelbimo du religinės partijos parlamentarai ėmė agituoti priimti naują šeimos įstatymą. Jie teigė, kad teismo sprendimas prieštarauja gamtos dėsniams.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.