Izraelio politikas kaltinamas seksualiniu priekabiavimu

Sekmadienį Izraelio policija po tris savaites trukusio tyrimo rekomendavo iškelti bylą Transporto ministrui Yitzhakui Mordechai, kuris yra kaltinamas seksualiniu trijų moterų užgauliojimu.
Buvęs Gynybos ministras Mordechai, Centro partijos, parlamente turinčios 4 mandatus, vadovas, atkakliai teigia esąs nekaltas, tačiau prisipažįsta atsistatydinsiąs, jeigu jam bus sudarytas kaltinamasis aktas.

Sekmadienį Policijos departamentas išplatino pareiškimą, kuriame buvo skatinama pritraukti baudžiamojon atsakomybėn 55-erių metų politiką, kurį 23-ejų metų moteris apkaltino seksualiniu persekiojimu. Vėliau buvo sulaukta dar dviejų moterų panašių skundų.

Pareiškime pateiktoje išvadoje rašoma: "Yra pakankamai įkalčių, patvirtinančių įtarimus dėl galimo Mordechai seksualinio priekabiavimo ir užgauliojimo visais trim atvejais."

Beje, policija taip pat rekomendavo iškelti bylą ir Mordechai biuro administratorei Michal Kala bei ministro vairuotojui Meirui Ochayo, kurie yra kaltinami kliudymi teisingumui. Tiek Kala, tiek ir Ochayo policijos tyrimo metu liudijo Mordechai naudai bei stengėsi atkalbėti nukentėjusiąsias nuo parodymų davimo.

"Aš nekaltas, todėl esu pasirengęs kovoti iš paskutiniųjų, kad įrodyčiau, jog mano vardas švarus," teigė Mordechai. "Aš tikiuosi, kad prokuroras ir advokatai supras, kas yra tiesa, tačiau jeigu man bus iškelta byla, aš tikrai atsisakysiu savo imuniteto bei atsistatydinsiu."

Šio mėnesio pradžioje populiariausias Izraelio dienraštis išspausdino trijų vaikų motinos istoriją, kurioje ji tteigė, kad Mordechai prieš kelis matus bandė ją išprievartauti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.