Įžeista gražuolė prisiteisė 2,4 mln. USD

 (2)
Gražuolė, diskvalifikuota iš konkurso todėl, kad atsisakė leisti vienam iš organizatorių nulaižyti plaktą grietinėlę nuo savo kūno, prisiteisė 2,4 milijonų dolerių kompensaciją.
33 metų Vanessa Steele Inman teigimu, 1997-aisiais vykusio tarptautinio konkurso "Mis nuogumas" rezultatai buvo neteisėti, nes ji buvo pašalinta iš renginio, kai atsisakė patenkinti vieno iš organizatorių Jacko Galardi reikalavimą leisti nulaižyti grietinėlę nuo jos krūtų.

Moteris prisipažino, kad jos atsisakymas supykdė renginio Džordžijos valstijoje organizatorius, kurie apkaltino ją apgavyste ir diskvalifikavo iš konkurso.

Inman įtikino teismo prisiekusiuosius, kad ji būtų laimėjusi konkursą ir apkaltino renginio organizatorius pažeidus valstijos grožio konkursų organizavimo įstatymus, pranešė vietos spauda.

"Jis pasakė: "Ar tu žinai, kas aš esu? Man buvo tikrai nesvarbu, kas jis, nes aš nenorėjau, kad kas nors mane liestų ar glamonėtų," sakė moteris, kalbėdama apie Galardi.

Striptizo klubas "The Pink Pony" Atlantoje, jos savininkas Galardi bei kiti konkurso organizatoriai privalės sumokėti kompensaciją Inman, kuri šiuo metu dirba modeliu Pitsburge.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Makabriška mirtis: dingusį vyrą rado pitono pilve (31)

Be žinios dingęs Indonezijos gyventojas rastas pitono pilve, skelbia vietos policija, informuoja BBC.

Karvę pamėginęs į aptvarą uždaryti policininkas netrukus buvo priverstas sprukti (3)

Penktadienį, kovo 24 d., policijos pareigūnas Gabrielis Estrella pamėgino uždaryti į aptvarą Teksase netoli Templo pabėgusią karvę.

Kinijos ministro primininko susitikimą su Australijoje paįvairino kengūros jauniklis

Ketvirtadienį, kovo 23 d., Kinijos ministras pirmininkas Li Keqiang su žmona Cheng Hong susitiko su Australijos generaliniu gubernatoriumi Peteriu Cosgrove‘u bei jo žmona. Susitikimas įvyko Kanberoje esančioje vyriausybės rezidencijoje. Nuotaiką valstybių vadovams pakėlė įneštas septynių mėnesių amžiaus kengūros jauniklis.

Internautai leipsta juokais: kaip su „BBC tėčio“ situacija susitvarkytų mama (18)

Pamenate, kaip Robertui Kelly duodant interviu BBC kanalui sutrukdė vaikai? Žmonės vis dar negali pamiršti kaip linksmai tai atrodė, tad Naujosios Zelandijos komedijų šou „Jono and Ben“ sukūrė šio interviu parodiją – kaip su tokia situacija susidorotų mama, rašo boredpanda.com.

Dėl šv. Patriko dienos atleido nuo pasninko (4)

Penktadienį Airijoje ir daugelyje kitų šalių bus minima šv. Patriko – Airijos globėjo – diena. Su žalia spalva siejama šventė šįmet pridarė tam tikrų problemų airių katalikams, nes vis dar tęsiasi pasninkas, o tradicinis šventinis airių stalas bent jau Jungtinėse Valstijose neįsivaizduojamas be jautienos.