Įžeista gražuolė prisiteisė 2,4 mln. USD

 (2)
Gražuolė, diskvalifikuota iš konkurso todėl, kad atsisakė leisti vienam iš organizatorių nulaižyti plaktą grietinėlę nuo savo kūno, prisiteisė 2,4 milijonų dolerių kompensaciją.
33 metų Vanessa Steele Inman teigimu, 1997-aisiais vykusio tarptautinio konkurso "Mis nuogumas" rezultatai buvo neteisėti, nes ji buvo pašalinta iš renginio, kai atsisakė patenkinti vieno iš organizatorių Jacko Galardi reikalavimą leisti nulaižyti grietinėlę nuo jos krūtų.

Moteris prisipažino, kad jos atsisakymas supykdė renginio Džordžijos valstijoje organizatorius, kurie apkaltino ją apgavyste ir diskvalifikavo iš konkurso.

Inman įtikino teismo prisiekusiuosius, kad ji būtų laimėjusi konkursą ir apkaltino renginio organizatorius pažeidus valstijos grožio konkursų organizavimo įstatymus, pranešė vietos spauda.

"Jis pasakė: "Ar tu žinai, kas aš esu? Man buvo tikrai nesvarbu, kas jis, nes aš nenorėjau, kad kas nors mane liestų ar glamonėtų," sakė moteris, kalbėdama apie Galardi.

Striptizo klubas "The Pink Pony" Atlantoje, jos savininkas Galardi bei kiti konkurso organizatoriai privalės sumokėti kompensaciją Inman, kuri šiuo metu dirba modeliu Pitsburge.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

VGTU absolventė savo diplomų teikimo ceremonijos nepamirš (10)

Ketvirtadienį vykusi VGTU KIF ir SF diplomų teikimo ceremonija vienai absolventei tapo dviguba švente.

Karalienė Elžbieta II įduota policijai dėl KET pažeidimo (33)

Didžiosios Britanijos Vakarų Jorkšyro policija gavo pranešimą, kad į oficialaus Parlamento sesijos atidarymo ceremoniją karališkuoju automobiliu vykstanti šalies monarchė nebuvo prisisegusi saugos diržu. Kaip skelbia BBC, žinią apie Londono gatvėmis važiavusią saugos diržu neprisisegusią karalienę perdavė nenustatytas asmuo, paskambinęs pagalbos telefonu.

Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi (8)

Birželio 21 d., trečiadienį rekordinis skaičius drąsuolių tekant saulei šoko į šaltus Dervento upės vandenis. Tai jau penktas kasmetinis nuogalių plaukimas.

Žmona baisiau nei kalėjimas: amerikietis apvogė banką norėdamas pasislėpti nuo sutuoktinės (28)

Atgailaujantis 71 metų vyras, pernai rugsėjį apvogęs banką Kanzaso mieste ir pasakęs policijai, kad tai padarė tikėdamasis kalėjime išvengti žmonos, federaliniam teisėjui antradienį teisinosi, kad po širdies operacijos jautėsi prislėgtas ir nesavas, rašo kansascity.com.

Meksikos ir JAV alaus gamintojai pasišaipė iš D. Trumpo (3)

Meksikos ir Jungtinių Valstijų alaus gamintojai Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą regi kaip arogantišką mariačį – būtent toks prezidento piešinys puošia naujo alaus, skirto dvišaliam bendradarbiavimui, etiketę.