Įžeista gražuolė prisiteisė 2,4 mln. USD

 (2)
Gražuolė, diskvalifikuota iš konkurso todėl, kad atsisakė leisti vienam iš organizatorių nulaižyti plaktą grietinėlę nuo savo kūno, prisiteisė 2,4 milijonų dolerių kompensaciją.
33 metų Vanessa Steele Inman teigimu, 1997-aisiais vykusio tarptautinio konkurso "Mis nuogumas" rezultatai buvo neteisėti, nes ji buvo pašalinta iš renginio, kai atsisakė patenkinti vieno iš organizatorių Jacko Galardi reikalavimą leisti nulaižyti grietinėlę nuo jos krūtų.

Moteris prisipažino, kad jos atsisakymas supykdė renginio Džordžijos valstijoje organizatorius, kurie apkaltino ją apgavyste ir diskvalifikavo iš konkurso.

Inman įtikino teismo prisiekusiuosius, kad ji būtų laimėjusi konkursą ir apkaltino renginio organizatorius pažeidus valstijos grožio konkursų organizavimo įstatymus, pranešė vietos spauda.

"Jis pasakė: "Ar tu žinai, kas aš esu? Man buvo tikrai nesvarbu, kas jis, nes aš nenorėjau, kad kas nors mane liestų ar glamonėtų," sakė moteris, kalbėdama apie Galardi.

Striptizo klubas "The Pink Pony" Atlantoje, jos savininkas Galardi bei kiti konkurso organizatoriai privalės sumokėti kompensaciją Inman, kuri šiuo metu dirba modeliu Pitsburge.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus įžiebta Kalėdų eglė

Kalėdinės eglutės įžiebimo prie Jungtinių Valstijų Kapitolijaus akimirkos

Paaugliai iš „Jaunosios armijos“ su Kalašnikovu rankose priėmė „manekenų iššūkį“

Judėjimo „Jaunoji armija" dalyviai prisijungė prie sąspiečio „manekenų iššūkis“. Kiekviena sustingusi grupė vaidina atskirą siužetą.

Kinai stato savo „Titaniką“

Kinijoje, kuri nepaprastai žavisi legendiniu laivu „Titanikas“ ir jo istorija, pradėta statyti pirmoji pasaulyje natūralaus dydžio šio lainerio kopija.

Austrija: 84 metų milijardierius išsiskyrė su 26 metų žmona (14)

Didžiosios Britanijos laikraštis "The Daily Mail" pranešė apie 84 metų austrų milijardieriaus Richardo Lugnerio ir jo 26 metų žmonos Cathy Schmitz skyrybas. Jų santuoka truko dvejus metus.

Seniausia pasaulyje moteris išdavė paslaptį, kaip prailginti gyvenimą (13)

Emma Morano, laikoma seniausiu žmogumi pasaulyje, antradienį švęsdama savo 117-ąjį gimtadienį pasipuošė ir prieš leisdama ją nufotografuoti paklausė, kaip atrodo jos plaukai.