Italų dizaineris siūlo aprengti krikščionių demokratų lyderę

Italijos drabužių modeliuotojas, tvirtinantis, kad dėl jo kostiumų Gerhardas Schroederis (Gerhardas Šrėderis) 1998 metais laimėjo rinkimus Vokietijoje, pasiūlė aprengti šios šalies krikščionių demokratų naująją lyderę Angelą Merkel.
"Brioni" mados namų vadovas Umberto Angeloni (Umbertas Andželonis) teigė, kad G. Schroederio "tobuliausiai pasiūti" kostiumai užtikrino pergalę socialdemokratams.

Laikraščiui "Bunte" interviu davęs dizaineris tokį patį stebuklą pasiūlė padaryti ir rinkimus pralaimėjusių krikščionių demokratų lyderei. "Drabužiai padėtų jai siekti valdžios", sakė U. Angeloni.

"Man būtų garbė į Berlyną nusiųsti mūsų jauną žvaigždę Angelo Petrucci (Andželą Petručį), kuris matavo poną Schroederį", pridūrė mados namų vadovas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (7)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.