Italės nesižavi savo vyrų pomėgiais

 (2)
Daugelį Italijoje gyvenančių moterų erzina jų vyrų pomėgis dažnai naršyti internete. Neseniai atlikto tyrimo duomenimis, italų žmonos ir čia pavydi savo vyrų.
Tyrime buvo apklaustos ištekėjusios moterys, kurių partneriai naudojasi internetu. Pasirodė, kad beveik pusė respondenčių, matydamos savo vyrus valandų valandas kiurksančius prie kompiuterio, jausdavo stiprų pavydą.

Kovoti su šiuo vyrų įpročiu žmonos buvo pasiryžusios pačiais netikėčiausiais būdais. Tam, kad atitrauktų sutuoktinį nuo kompiuterio ekrano, 25 procentai italių buvo pasiruošusios net kviesti anytą į svečius kiekvieną vakarą.

Italijos žurnale "Internet Pratico" rašoma, kad 40 procentų apklaustų žmonų labiausiai bijojo, jog jų vyrai interneto pašnekesių kambariuose gali sutikti protingesnę moterį. Kitas dalykas, dėl kurio buvo susirūpinusios dešimtadalis respondenčių, - baimė, kad jų vyrai internete galbūt kalbasi su buvusiomis draugėmis.

"Internet Pratico" duomenimis, 23 procentai įpykusių žmonų imdavosi sabotažo aktų prieš kompiuterį - šalindavo programas, kirpo modemo laidus ir panašiai.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.