Išsirengusiam bėgliui nepasisekė apgauti šunų

JAV, bandydamas pabėgti nuo policijos pareigūnų, įtariamasis vagyste išsirengė nuogai, tikėdamasis kad tokiu būdu policijos šunys nesuseks jo pėdsakų.
28-erių metų Corey Gibbsas nusimesdamas drabužius tikėjosi suklaidinsiąs šunis, sekusius jo pėdsakais, bet šis triukas jam nepavyko, pranešė vietinis laikraštis.

Bėglys buvo sučiuptas besislepiantis už medžio Roeding parke Kalifornijoje, kai šalia jo tupėjo Aramas, trejų metų danų aviganis, teigė policijos pareigūnas Timas Tietjenas.

"Verčiau jis būtų nenusirengęs," prisipažino seržantas iš Fresno policijos skyriaus Tomas Labandas.

Gibbsas savo drabužius išmėtė skirtingose parko vietose vildamasis, kad šunys galiausiai nesugebės jo susekti.

Policijoje tarnaujantys šunys nesunkiai atseka žmonių pėdsakus, ypač 'baimės pėdsakus', kuriuos paskui save palieka bėgliai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.