Išbraukta iš konservatorių N. Oželytė įsižeidė

 (6)
"Aš jaučiuosi pamesta, apleista, man skauda", BNS sakė parlamentarė, komentuodama "Laisvosios Europos" radijo pranešimą, kad Tėvynės sąjungos (Lietuvos konservatorių) Vilniaus Naujamiesčio skyrius posėdyje trečiadienį nutraukė jos narystę partijoje.

Pati N. Oželytė, kuri yra smarki partijos lyderio Vytauto Landsbergio kritikė, nebuvo pakviesta į posėdį ir sako tik iš žiniasklaidos sužinojusi apie jame priimtą sprendimą.

Jau keletą mėnesių N. Oželytės narystė buvo laikinai suspenduota, motyvuojant jos veikla, neatitinkančia partijos nuostatų.

Parlamentarė jos išmetimą iš partijos vadina "Landsbergio savivale".

"Toks nesiskaitymas, kai galima net nepasakius žmogui jį išmest, nepateikiant jokių motyvų - tai tiesiog manipuliavimas žmonių sąmone, tai yra tikras nusikaltimas", piktinosi N. Oželytė.

Ji sako nematanti prasmės apskųsti Naujamiesčio skyriaus sprendimą TS(LK) priežiūros komitetui, nes, pasak parlamentarės, "vienas žmogus jį valdo, kaip liepia, taip jie balsuoja".

Tačiau N. Oželytė puoselėja viltį sugrįžti į Konservatorių partiją po šį rudenį vyksiančių Seimo rinkimų, kai, kaip ji tikisi, pasikeis partijos lyderis. "Po Seimo rinkimų, kada partijos pirmininku bus (Andrius) Kubilius arba kas kitas, aš ramia sąžine parašysiu pareiškimą ir būsiu savo partijos nare", sako N. Oželytė.

"Mano santykiai su partija, mano narystė partijoje man yra labai brangūs dalykai", tikina ji.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.