Iš žaidimų salono išimti kompiuteriai su nelegalia programine įranga

Klaipėdos mokesčių policija iš žaidimų salono ketvirtadienį išėmė kompiuterius su juose instaliuota nelicencijuota programine įranga.
21 kompiuterį, kuriuose buvo neteisėtai instaliuota kompanijos "Microsoft" programinė įranga, mokesčių policijos pareigūnai išėmė iš uždarosios akcinės bendrovės (UAB) "Kalipo" žaidimų salono Statybininkų gatvėje. Kompiuteriai išimti, iki bus priimtas procesinis sprendimas.

Asmuo, sumokėjęs mokestį, žaidimų salone galėjo žaisti kompiuterinius žaidimus ar naudotis internetu.

Patikrinimo metu UAB "Kalipas" vadovai nepateikė licenzijų naudojamoms kompiuterinėms programoms.

Pasak VRM atstovės spaudai, taip pat nustatyta, kad bendrovės darbuotojai pardavinėjo įvairias kompiuterines programas ir kompiuterinę įrangą.

Gauti pinigai nebuvo įtraukiami į apskaitą bendrovės kasoje.

UAB "Kalipas" vadovai už neteisėtą kompiuterinių programų ir duomenų bazių naudojimą komerciniais tikslais gali būti nubausti administracine bauda nuo 1 000 iki 2 000 litų su kompiuterinės įrangos konfiskavimu.

Tą pačią dieną buvo patikrinta dar viena Klaipėdos įmonė, prekiaujanti kompiuterine įranga. Dėl šios įmonės ūkinės komercinės veiklos Klaipėdos mokesčių policijoje atliekamas išsamesnis patikrinimas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (3)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.