Interneto svetainė nutraukė bylos nagrinėjimą

Interneto svetainės, dėl kurios teisėjas nutraukė bylos dėl nužudymo nagrinėjimą, kūrėjai buvo perspėti dėl galimų “griežtų sankcijų”.
Po dviejų dienų nagrinėjimo Australijos Melburno teisėjas George Hampelas atšaukė žiuri ir nutraukė bylos nagrinėjimą, išreiškęs susirūpinimą, jog prisiekusieji gali būti paveikti iš interneto atsisiunčiamo dokumento, aprašančio teisiamojo kriminalinę praeitį.

Dosjė buvo patalpinta “Nusikaltėlių duomenų bazėje” svetainėje “CrimeNet”, pardavinėjančioje informaciją apie nuteistus nusikaltėlius. Parsisiųsti vieną dokumentą kainuoja 3,45 JAV dolerio.

G. Hampelas teisme pareiškė, jog dokumente buvo pateikiama “šiek tiek daugiau nei faktinė informacija” apie kaltinamojo ankstesnįjį teismą. Prokurorai dabar reikalauja uždaryti svetainę. “Generalinis prokuroras gavo patarimą perspėti svetainę, jog prieš ją bus imtasi griežtų sankcijų, jei ji ir toliau siūlys informaciją, trukdysiančią teismams”, teigė Viktorijos generalinio prokuroro atstovas spaudai.

Tuo tarpu svetainės atstovai teigia, kad jų duomenų bazė padeda policijai, be to, kai kurios kitos svetainės, talpinančios tokią pačią informaciją, nėra perspėjamos.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.