Įniršusios bitės sugėlė daugiau kaip 300 žmonių

 (1)
Pakistane įniršusios bitės sugėlė daugiau kaip 300 žmonių, kurių dauguma buvo gydytojai, vykę rinkti labdaros ligoninei.
Labdaros rinkėjai keliavo į Pendžabo provincijos sostinę Lahorą, kur po atviru dangumi turėjo įvykti koncertas, kai "keli nenaudėliai tyčia akmenimis apmėtė avilius, kad įsiutintų bites", pirmadienį rašė laikraštis "The Dawn".

"Įniršusios bitės sugėlė daugybę žmonių, tarp jų ir Fatima Jinnah (Fatimos Džinos) medicinos koledžo studentus ir Ganga Ramo ligoninės gydytojus", pranešė laikraštis.

Pasak laikraščio, "muzikinė programa buvo atidėta", o nukentėjusiesiems pagalba suteikta toje pat ligoninėje, kuriai jie ieškojo labdaros.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.