Indijoje nuo streso gydomasi juoko klubuose

Indijoje neregėtai išpopuliarėjo naujas sveikos gyvensenos būdas - žmonės, norėdami atsikratyti kasdieninių rūpesčių arba streso, rytais juokiasi vieni iš kitų.
Neseniai Indijos mieste Pune atsidarė 'ankstaus ryto juoko' klubas, o netrukus turėtų atsidaryti ir dar keli panašūs klubai. 6 valandą ryto prasidėsiančiuose užsiėmimuose iš pradžių bus daromi kvėpavimo pratimai, vėliau - 15 minučių juokiamasi.

Kaip pranešė laikraštis "The Times of India", pratybų metu praktikuojamos įvairios juoko formos. Pavyzdžiui, žmonės juokiasi stovėdami ratu ar pirštais rodydami vieni į kitus.

Juoko klubų nariai įsitikinę, kad 15 minučių rytinio juoko turi teigiamos įtakos jų fizinei ir psichinei būklei.

"Dabar jaučiuosi lyg šešiolikmetis," teigė pensininkas Sadanandas Kolhatkaras pridurdamas, kad nuo tada, kai pradėjo lankyti rytines "juoko" mankštas, jo padidėjęs kraujo spaudimas žymiai sumažėjo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.