Ilgakojė Barbė sieks prezidento posto

 (17)
Kitą mėnesį Barbė (Barbie) pradės rinkimų kampaniją ir sieks JAV prezidento posto.
Nepelno ir nepartinė organizacija "White House Project", remianti moteris kandidates, paskelbė kartu su "Mattel Inc." nuo gegužės 1 dienos pardavinėsianti lėlę "Prezidento posto siekianti Barbė" ("Barbie for President").

Per pastaruosius 40 metų Barbė "turėjo" 75 profesijas ir "dirbo" gydytoja, modeliuotoja, futbolininke, diplomate, astronaute. Nuo praėjusios savaitės ji yra ir gestų kalbos specialistė.

"White House Project" prezidentė Marie Wilson (Mari Vilson) sakė, kad prezidentė Barbė būtų logiškas žingsnis.

"Kiekviena mergaitė šalyje vidutiniškai turi po 8 lėles "Barbie". Lėlė yra svarbi mergaičių gyvenimo dalis, todėl galėtų paskatinti jas ateityje būti vadovėmis", sakoma jos pareiškime.

Kiekviena nauja lėlė bus pardavinėjama su organizacijos projekto mergaitėms kopija. Projektas skirtas paskatinti mergaites siekti vadovauti mokyklose, vietų bendruomenėse ir namuose.

"Barbė prezidentė simbolizuoja galimybes, o mergaitėms reikia žinoti, kad įmanoma tapti šalies vadove", sakė M. Wilson.

M. Wilson, taip pat vadovaujanti moterų fondui ir įkūrusi feminisčių žurnalą "Take Our Daughters to Work Day", pasiūlė kompanijai "Mattel" Barbės svajonę apie didelį rausvą namą paversti svajone apie Baltuosius rūmus.

Naujoji lėlė bus trijų rasių - juodosios, baltosios ir lotynų.

Vienintelė moteris, 2000-aisiais siekusi JAV prezidento posto, yra buvusi vyriausybės sekretorė Elizabeth Dole (Elizabet Doul). Tačiau po pirminių rinkimų respublikonai kandidatu pasirinko Teksaso gubernatorių George W. Bushą (Džordžą V. Bušą), ir E. Dole kandidatūrą atsiėmė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.