Husseino sūnus tapo "amžiaus žurnalistu"

Irako prezidento Saddamo Husseino vyriausiasis sūnus Uday'jus buvo išrinktas "amžiaus žurnalistu", pranešė vietos žiniasklaida.
Yday'jui Saddamui Husseinui ši garbė buvo suteikta už jo "novatorišką veiklą bei indėlį į Irako žiniasklaidos 'šeimą' .... bei jo ginamą žodžio laisvę ir sąžiningumą."

Iš 702-jų Irako žurnalistų sąjungos narių net 678 balsavo už šio garbingo vardo suteikimą Uday'jui, kuris, beje, pirmadienį taip pat buvo perrinktas ir sąjungos vadovu. Tai ne vienintelis vadovo postas, kuriuo gali pasigirti šalies vadovo sūnus.

Uday'jus taip pat yra studentų sąjungos pirmininkas, "Babel Daily" leidėjas, TV ir radijo stočių, Irako futbolo asociacijos bei Olimpinio komiteto vadovas. Kovo pabaigoje jis buvo išrinktas į Irako parlamentą, surinkadamas net 99.99% balsų Bagdado rinkiminėje apygardoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.