Humoro jausmas nepriklauso nuo genų

Vienos Londono ligoninės Dvynių tyrimo skyriaus medikai ištyrė 254 mergaites dvynukes norėdami išsiaiškinti, kas jas prajuokina.

Eksperimento metu dvynukės būdavo nuvedamos į skirtingus kambarius ir tuo pačiu metu joms buvo rodomi tie patys animaciniai filmukai. Vėliau jos būdavo paprašomos įvertinti filmukus nuo 0 iki 10 balų pagal tai, kiek juokingi jie buvo.

Medikai pastebėjo, kad dvynukėms bendros reakcijos dažniausiai priklausė nuo pašalinių aplinkos veiksnių, tokių kaip auklėjimas ar tėvų juokas.

"Mes nustatėme, kad reakcijų kintamumas vienu arba dviem trečdaliais priklausė nuo aplinkos veiksnių, o genetiniai faktoriai čia neturėjo jokios reikšmės," teigė daktaras Timas Spectoras.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.