Homoseksualistų eitynėms rengiasi šimtai tūkstančių žmonių

 (5)
Vašingtono Tūkstantmečio maršo už lygias teises, apvainikuosiančio savaitę trukusius renginius, organizatoriai viliasi šia demonstracija suburti gėjus ir jiems prijaučiančius, pradedant kampaniją dėl lygių teisių įstatymų ir kuriant stiprų rinkėjų bloką lapkričio rinkimams.

Pagrindinė Tūkstantmečio maršo organizatorė interviu sakė, kad svarbiausias tikslas įstatymų leidybos srityje yra daryti spaudimą dėl griežtų įstatymų prieš nepakantumo nusikaltimus priėmimą visose valstijose.

Dianne Hardy Garcia (Dajanos Hardy Garsijos) teigimu, 2000-aisiais atsirado pirma reali galimybė homoseksualistams pademonstruoti savo įtaką rinkimuose. "Politikai turės pasiskaičiuoti ir, manau, pripažins mus galinga jėga, į kurią reikės atsižvelgti lapkritį", sakė ji.

Planuojama, kad tarp pasisakančių bus JAV smulkaus verslo administracijos vadovė Aida Alvarez, kuri turėtų aptarti atsiveriančias gėjų ir lesbiečių ekonomines galimybes. A. Alvarez kalba mitinge bus pirmasis kartas, kai vyriausybės atstovas dalyvaus mitinge už gėjų teises.

Mitinge kalbas žada sakyti ir tokios garsenybės kaip teniso žvaigždė Martina Navratilova, dainininkė Mellisa Etheridge (Melisa Eteridž) bei homoseksualisčių aktorių pora Ellen DeGenere (Elena Dežener) ir Anne Heche (Ena Heš).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.