Holivudo žvaigždės finansuoja respublikonų rinkiminę kampaniją

Grupė Holivudo žvaigždžių, tarp kurių buvo ir tokios garsenybės kaip Whoopi Goldberg, Stevenas Spielbergas bei Kevinas Spacey, sekmadienį Demokratų partijos organizuotame rinkiminės kampanijos vakare, kuriame dalyvavo ir prezidentas Clintonas bei viceprezidentas Alas Gore'as, šios partijos rinkimų fondui paaukojo 2.8 mln. dolerių.
Kevin Spacey
Clintonas bei Gore'as susirinkusiesiems prisipažino per septynerius su puse metų daug padarę, kad atgaivintų šalį, ir teigė, jog norint ir toliau išlaikyti "šią teisingą kryptį", lapkričio mėnesio prezidento rinkimuose reikėtų balsuoti už Gore'ą.
Kevin Spacey

Dabartinio JAV prezidento nuomone, Gore'as "tai pats kvalifikuočiausias žmogus, kuris kada nors pretendavo tapti Amerikos prezidentu". Beje, prieš šį rinkiminį vakarą Demokratų partijos rinkiminis fondas pasipildė dar 2.5 mln. dolerių, kuriuos paaukojo keletas pažangias technologijas gaminančių kompanijų.

Rinkiminame vakare taip pat dalyvavo aktoriai Melanie Griffith, Antonio Banderasas, Ronas Howardas, Jay Lano bei Jimmy Smitsas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.