Halliwell atkreipė jaunimo dėmesį į saugų seksą

Buvusi "Ginger Spice", Geri Halliwell, JTO jauniems žmonėms surengtoje konferencijoje pabrėžė saugaus sekso svarbą.
Savo pirmuoju pranešimu oficialiai pradėjusi konferenciją, į kurią susirinko studentai iš 52 JTO priklausančių šalių, dainininkė negailėjo daug atvirų komentarų bei prisipažino, kad kai ji buvo jaunesnė taip pat jautė spaudimą kuo greičiau prarasti nekaltybę.

Daugiau kaip 120 jaunuolių 16-18 metų amžiaus susirinko į konferenciją, kurioje per kelias dienas žadama apsvarstyti pagrindines globalines problemas.

Halliwell teigė, kad seksualinis auklėjimas yra labai svarbus kiekvienam žmogui, pabrėždama, jog kiekvienais metais dėl nėštumo komplikacijų miršta apie 600 000 moterų.

"Tai 22 dviejų aukštų autobusai, pilni nėščių moterų, kiekvieną dieną patenkantys į avariją ... išgyvenusiųjų nėra, visos žūsta," pasakojo dainininkė. "O juk dabar jau 2000-ieji metai, o ne Viktorijos laikai."

"Seksas mus arba erzina, arba mes manome, kad žinome viską apie jį... Jūs galbūt ir žinote, bet aš esu įsitikinusi, kad aš nežinau," prisipažino Geri. "Mano nuomone, lytinės brandos amžius yra tikrai labai sudėtingas ir sunkus laikotarpis. Aš prisimenu tą masinį aplinkinių spaudimą, skatinantį prarasti nekaltybę - atrodė, kad visi išskyrus tave jau yra mylėjęsi."

Beje, 1998-aisiais Geri Haliwell sekdama tokių garsių aktorių kaip Audrey Hepburn bei Sophia Loren pėdomis taip pat tapo JTO Geros valios ambasadore.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.