Gyva Barbė iš Ukrainos tapo interneto sensacija

 (319)
Valerija Lukjanova
Valerija Lukjanova
© youtube.com

Gali būti, kad gyva lėlė Barbė gyvena... Ukrainoje. Valerija Lukjanova sugebėjo įgyvendinti savo svajonę ir tapti visiškai panašia į garsiąją lėlę.

V. Lukjanova (internete ji žinoma Amatue vardu) gimė Odesoje, šiuo metu jai – 23 m. Ji jau tapo interneto sensacija – modeliu iš Ukrainos susidomėjo Europos ir Amerikos žurnalistai. V. Lukjanovos marmurinė oda, didžiulės žalios akys, vapsvos liemuo (dėl jo jai išėmė porą šonkaulių) ir beveik idealios apimties krūtinė – 88 centimetrų. Mergina ne tik maksimaliai panaši į Barbę, bet ir rengiasi tokiu stiliumi.

V. Lukjanova taip netikroviškai atrodo, kad daugelis nė netiki jos egzistavimu ir galvoja, jog tai apgaulė ir darbo nuotraukų koregavimo programomis rezultatas. Merginos profilyje socialiniame tinklalapyje „Facebook“ patalpintos nuotraukos be makiažo sluoksnio, tad akivaizdu, jog tokia asmenybė egzistuoja.

Šiuo metu V. Lukjanova aktyviai rašo daugelyje tinklaraščių, talpina juose savo nuotraukas ir vaizdo klipus. Mergina nori tapti dainininke ir netgi žada išleisti debiutinį albumą „Amatue“ (jos pseudonimas). Gyva Barbė tvirtina, kad albumas – geriausias iš to, ką ji yra gyvenime veikusi.

Didžiąją laiko dalį ji skiria savo gyvenimo filosofijos aprašymui. Jos esmė – reikia pasitikėti tik savimi, o į kitų nuomonę nekreipti dėmesio. Išvaizda, be abejonės, svarbu, tačiau kur kas daugiau dėmesio mergina teigia skirianti vidinei harmonijai.

V. Lukjanova – ne pirma internete žinoma gyva Barbė. Modelis iš Maskvos Andželika Kenova visą gyvenimą siekė tapti panašia į lėlę Barbę.

www.DELFI.lt
 
319
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Pikantiškos naujienos

Rusijoje plinta anekdotai apie V. Putiną: negaliu pamiršti tos koalos (171)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 16:40
Rusijoje plinta anekdotai apie V. Putiną: negaliu pamiršti tos koalos
AP/Scanpix
Rusijos prezidento Vladimiro Putino politika, agresija prieš Ukrainą ir ekonominė krizė Rusijos Federacijoje įkvėpė daug naujų anekdotų apie Rusijos lyderį.

Pietų Amerikos šokių aplink stulpą čempionato pasirodymai vyko gatvėje (8)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 17:54
Pirmadienį vienoje pagrindinių Buenos Airių gatvių preivių dėmesį kaustė atvirame ore surengti šokiai aplink stulpą – jų metu vyrai ir moterys iš viso žemyno varžėsi septintojo Pietų Amerikos šokių aplink stulpą čempionato finale. Daugelis dalyvių manė, kad šio konkurso viešumas yra labai svarbus, norint parodyti, kad šie šokiai yra rimtas ir kruopštus sportas, o ne pogrindiniai pasirodymai, siejami su klubais ir striptizu.

Tailande pasiektas didžiausio elfų susibūrimo Guinnesso rekordas (2)

2014 lapkričio mėn. 26 d. 17:26
Tailande pasiektas didžiausio elfų susibūrimo Guinnesso rekordas
Antradienį šimtai Tailando vaikų, susirinko Bankoke siekti didžiausio Kalėdų elfų susibūrimo rekordo. 1 792 Kalėdų senelio pagalbininkai nuo 9 iki 15 metų susirinko prie vieno prekybos centro Tailando sostinėje Bankoke. Kai kurie iš jų išsirikiavo taip, kad sudarytų žodį „Siamas“ – buvusį šalies pavadinimą. Visi vaikai mūvėjo raudonomis, žaliomis ir baltomis kepurėmis, vilkėjo priderintais marškinėliais ir buvo užsidėję plastikines elfo ausis.

Kaip vienas žmogus sugebėjo sugadinti vestuves (3)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 10:30
Kaip vienas žmogus sugebėjo sugadinti vestuves
Stopkadras
Dauguma porų svajoja apie tobulą vestuvių dieną, tačiau dėl ceremonijos vedėjo neprofesionalumo šventė virto tragedija.

Siūlo užsidirbti iš dažasvydžio aukos vaidmens (9)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 21:04
Dažasvydžio bendrovė „UK Paintball“ pasiūlė britams tapti gyvu taikiniu. Savanoris gaus 40 tūkstančių svarų sterlingų per metus už naujų kamuoliukų bandymą, praneša „The Telegraph“.