Gyva Barbė iš Ukrainos tapo interneto sensacija

 (319)
Valerija Lukjanova
Valerija Lukjanova
© youtube.com

Gali būti, kad gyva lėlė Barbė gyvena... Ukrainoje. Valerija Lukjanova sugebėjo įgyvendinti savo svajonę ir tapti visiškai panašia į garsiąją lėlę.

V. Lukjanova (internete ji žinoma Amatue vardu) gimė Odesoje, šiuo metu jai – 23 m. Ji jau tapo interneto sensacija – modeliu iš Ukrainos susidomėjo Europos ir Amerikos žurnalistai. V. Lukjanovos marmurinė oda, didžiulės žalios akys, vapsvos liemuo (dėl jo jai išėmė porą šonkaulių) ir beveik idealios apimties krūtinė – 88 centimetrų. Mergina ne tik maksimaliai panaši į Barbę, bet ir rengiasi tokiu stiliumi.

V. Lukjanova taip netikroviškai atrodo, kad daugelis nė netiki jos egzistavimu ir galvoja, jog tai apgaulė ir darbo nuotraukų koregavimo programomis rezultatas. Merginos profilyje socialiniame tinklalapyje „Facebook“ patalpintos nuotraukos be makiažo sluoksnio, tad akivaizdu, jog tokia asmenybė egzistuoja.

Šiuo metu V. Lukjanova aktyviai rašo daugelyje tinklaraščių, talpina juose savo nuotraukas ir vaizdo klipus. Mergina nori tapti dainininke ir netgi žada išleisti debiutinį albumą „Amatue“ (jos pseudonimas). Gyva Barbė tvirtina, kad albumas – geriausias iš to, ką ji yra gyvenime veikusi.

Didžiąją laiko dalį ji skiria savo gyvenimo filosofijos aprašymui. Jos esmė – reikia pasitikėti tik savimi, o į kitų nuomonę nekreipti dėmesio. Išvaizda, be abejonės, svarbu, tačiau kur kas daugiau dėmesio mergina teigia skirianti vidinei harmonijai.

V. Lukjanova – ne pirma internete žinoma gyva Barbė. Modelis iš Maskvos Andželika Kenova visą gyvenimą siekė tapti panašia į lėlę Barbę.

www.DELFI.lt
 
319
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Pikantiškos naujienos

Išvysk Londoną erelio akimis (3)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:11
Išvysk Londoną erelio akimis
Tarptautinę erelių išsaugojimo programą vykdantys specialistai nusprendė parodyti Londoną erelio akimis. Paukštis buvo aprūpintas nedidele vaizdo kamera ir paleistas paskraidyti virš Jungtinės Karalystės sostinės. Iniciatoriai teigia, kad ši kampanija skirti atkreipti visuomenės dėmesį į šių nykstančios rūšies plėšriųjų paukščių išsaugojimo svarbą.

Nufilmuota: žurnalistas neišvengė smūgio su riedlente per galvą (9)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 11:06
Nufilmuota: žurnalistas neišvengė smūgio su riedlente per galvą
Televizijos kanalo „Channel Seven“ žurnalistas Mike‘as Amoras, filmuodamas reportažą Veniso paplūdimyje, Kalifornijoje, esančiame riedlenčių parke, netikėtai sulaukė smarkaus smūgio riedlente.Staiga jam tiesiai į galvą smogė vieno triuką atliekančio riedlentininko lenta. Smūgio į pakaušį būta tikrai stipraus.M. Amoras nepasimetė ir baigė reportažą. Per 25 darbo metus žurnalistas profesionalas rengė pranešimus iš karščiausių taškų Haityje, Indonezijoje ir Niujorke, iš kur pasakojo Rugsėjo 11-osios teroristinius išpuolius.

Kinas pasiekė rekordą – sukosi 14 valandų (4)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 11:29
Kinas pasiekė rekordą – sukosi 14 valandų
Jaunas vyras iš Kinijos pasiekė neoficialų pasaulio rekordą – toje pačioje vietoje nesustodamas sukosi 14 valandų. Jis pasakė, kad po tokio išbandymo jam net neapsvaigo galva. Duanas Huanas naująjį rekordą pasiekė Sisiango mieste, Kinijos Henano provincijoje. Suktis jis pradėjo aštuntą ryto, o besisukdamas skaitė knygas ir siuvinėjo kryželiu, kad nebūtų nuobodu.

Rusų moksleivis po smūgio elektra tikina įgijęs supergalių (22)

2014 lapkričio mėn. 18 d. 15:05
Kolia Kriagliačenka
Rusijos Omsko srityje berniukas po smūgio elektra tikina įgijęs supergalių.

Maskvoje jau veikia viena iš didžiausių čiuožyklų Europoje (8)

2014 lapkričio mėn. 17 d. 13:15
Maskvoje jau veikia viena iš didžiausių čiuožyklų Europoje
Maskvos Gorkio parką užtvindė čiuožėjai – penktadienį Rusijos sostinėje pradėjo veikti viena didžiausių čiuožyklų visoje Europoje. Čiuožyklos po atviru dangumi plotas – net 18 tūkst. kvadratinių metrų. Joje pritaikyta speciali dirbtinio šaldymo technologija, leidžianti ja naudotis net ir tada, kai termometro stulpelis šokteli į viršų.