Gyva Barbė iš Ukrainos tapo interneto sensacija

 (319)
Gali būti, kad gyva lėlė Barbė gyvena... Ukrainoje. Valerija Lukjanova sugebėjo įgyvendinti savo svajonę ir tapti visiškai panašia į garsiąją lėlę.
Valerija Lukjanova
Valerija Lukjanova
© youtube.com

V. Lukjanova (internete ji žinoma Amatue vardu) gimė Odesoje, šiuo metu jai – 23 m. Ji jau tapo interneto sensacija – modeliu iš Ukrainos susidomėjo Europos ir Amerikos žurnalistai. V. Lukjanovos marmurinė oda, didžiulės žalios akys, vapsvos liemuo (dėl jo jai išėmė porą šonkaulių) ir beveik idealios apimties krūtinė – 88 centimetrų. Mergina ne tik maksimaliai panaši į Barbę, bet ir rengiasi tokiu stiliumi.

V. Lukjanova taip netikroviškai atrodo, kad daugelis nė netiki jos egzistavimu ir galvoja, jog tai apgaulė ir darbo nuotraukų koregavimo programomis rezultatas. Merginos profilyje socialiniame tinklalapyje „Facebook“ patalpintos nuotraukos be makiažo sluoksnio, tad akivaizdu, jog tokia asmenybė egzistuoja.

Šiuo metu V. Lukjanova aktyviai rašo daugelyje tinklaraščių, talpina juose savo nuotraukas ir vaizdo klipus. Mergina nori tapti dainininke ir netgi žada išleisti debiutinį albumą „Amatue“ (jos pseudonimas). Gyva Barbė tvirtina, kad albumas – geriausias iš to, ką ji yra gyvenime veikusi.

Didžiąją laiko dalį ji skiria savo gyvenimo filosofijos aprašymui. Jos esmė – reikia pasitikėti tik savimi, o į kitų nuomonę nekreipti dėmesio. Išvaizda, be abejonės, svarbu, tačiau kur kas daugiau dėmesio mergina teigia skirianti vidinei harmonijai.

V. Lukjanova – ne pirma internete žinoma gyva Barbė. Modelis iš Maskvos Andželika Kenova visą gyvenimą siekė tapti panašia į lėlę Barbę.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Pikantiškos naujienos

Tikras daržo milžinas – 900 kg sveriantis moliūgas (1)

Ūkininkas iš Oregono valstijos Steve‘as Daletasas kartu su žmona šiais metais išaugino rekordinio dydžio moliūgą, kuris, įveikęs aršią konkurenciją, nugalėjo kasmetinį „Half Moon Bay Pumpkin Weigh-Off“ konkursą.

Mažoji akrobatė iš Filipinų išpopuliarėjo internete

Internete išpopuliarėjo filmuota medžiaga, kurioje užfiksuota dvejų metų Zeexhie Garcia iš Filipinų, atliekanti įmantrius sirgalių šokėjų triukus.

Nufilmuota slapčia: monstras gąsdino maisto išvežiotojus (4)

JAV Virdžinijos valstijoje gyvenantis magas ir interneto pokštininkas, kuris tinkle visiems geriausiai pažįstamas vardu Rahatas, šį kartą sumanė kaip reikiant pasilinksminti kone mirtinai gąsdindamas jam į namus maistą pristačiusius niekuo dėtus žmones.

Dukrelės modeliu tapęs tėtis noriai leidžia lakuoti savo nagus (6)

Vaizdo įrašas, kuriame įamžinta, kaip Niujorko gyventojas su dukra vienas kitam lakuoja nagus, tapo tikra interneto sensacija. Nuo tada, kai rugsėjo 21 dieną buvo paskelbtas socialinėje žiniasklaidoje, įrašas jau peržiūrėtas daugiau nei 6 mln. kartų.

Nepažįstamasis atsitiktinai pateko į merginos „Facebook“ paskyrą ir galiausiai ją vedė (14)

„Kai kažkas įlenda į mano „Facebook“ paskyrą, paprastai randu kokį nors vaikišką būsenos atnaujinimą ir žaismingą įspėjimą nepamiršti atsijungti nuo savo paskyros. Tačiau pats įlindimo į svetimą paskyrą aktas dar niekada nesibaigė pasimatymu“, – businessinsider.com rašo Nathanas McAlone'as.