Gydytojas “išrašė” permiegojimą su prostitutėmis

 (4)
Psichoterapeutas savo pacientui kaip efektyvią gydymo priemonę rekomendavo permiegojimą su prostitutėmis.
Therapy
Daktaras Stuartas Liebermanas 34-erių metų savo pacientui, kuris pasižymėjo “visu psichologinių problemų kaleidoskopu”, atvirai parekomendavo užsiimti seksu tiek su moterimis prostitutėmis, tiek ir su savo kūną pardavinėjančiais vyrais.

Kaip buvo teigiama Vyriausiojoje medicininėje taryboje, kuri svarstė šį precedento neturintį atvejį, pacientas, vadinamas “Misteriu A”, žiūrėdamas “į savo gydytoją, kaip į dievišką būtybę”, sutiko vykdyti visas gydymo instrukcijas.

Tačiau po kelių nesėkmingų mėginimų užsiimti seksu su prostitutėmis ir po nemalonaus santykiavimo su draugu gėjumi, “Misteris A” bandė netgi nusižudyti.

Daktaras Liebermanas prisipažino, kad šeštojo jo seanso su pacientu metu jis iš tikrųjų “Misteriui A” rekomendavo “prarasti nekaltybę” iki kito seanso, kuris turėjo įvykti po mėnesio. Kadangi laiko buvo tikrai nedaug, būtent todėl kaip geriausią išeitį Liebermanas pasiūlė užsiimti seksu su prostitutėmis.

Po nesėkmingų kelių bandymų suartėti su prostitutėmis, vyras ketino nusinuodyti ir 1992-aisiais išgėrė per daug tablečių, tačiau ligoninėje jį pavyko atgaivinti.

Beje, vėliau pacientui dar kartą užsukus pas Liebermaną, pastarasis apkaltino jį, kad norėjimas nusižudyti buvo neva pasiteisininmas dėl neprarastos nekaltybės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.