Grožio guru steigs "tylos gydymo" centrą žvaigždėms

Popmuzikos žvaigždės Madonnos (Madonos) grožio guru Bharti Vyas (Bharti Vjas) ragina garsenybes aplankyti vieną Indijoje esantį ašramą, kad su jų pritarimu ji ryžtųsi panašius rekreacinius centrus įsteigti Didžiojoje Britanijoje ir Los Andžele.
Šiame Indijos ašrame lankytojai dvasios pusiausvyrą atgauna visiškai tylėdami. Šių metų sausį jį jau aplankė popmuzikos žvaigždė Ricky Martinas (Rikis Martinas). Tačiau jis nepasakoja savo išgyvenimų, nenorėdamas, kad šventa vieta virstų triukšmingų gerbėjų meka.

Tačiau grožio specialistė ir knygų autorė B. Vyas ragina tokius savo klientus, kaip Madonna, Ralphas Fiennesas (Ralfas Fynesas) ir Cher (Šer), išbandyti "tylos terapiją".

Pati B. Vyas atrado šį ašramą per pastarąjį apsilankymą savo tėvynėje. Jis yra visai šalia Mumbajaus (Bombėjaus) miesto.

"Mane visad stebina paprastos, bet veiksmingos grožio ir vidinės ramybės idėjos, sklindančios iš Indijos, o šis naujausias atradimas - tikrai puiki idėja", sakė B. Vyas.

Pasak jos, tai - "10 dienų visiškos tylos. Kai liaujiesi kalbėjęs ir pradedi matyti bei mąstyti - tai pasijunti stačiai kupinas jėgų".

"Tikrai manau, kad neilgai trukus, įžymybės eis išbandyti šio maksimalios relaksacijos kurso", sakė B. Vyas.

"Tiesiog norėčiau būti pirmoji, kuri įsteigtų tylos gydymo centrą ir nebūtų išjuokta", sakė B. Vyas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.